Davetiye Modelleri

Davetiye Modelleri, Bu makalede davetiye seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri inceleyeceğiz. Düğün tarihiniz yaklaşmakta olduğundan hazırlıklarınızı hızlandırmak istiyorsunuz. Düğün davetiyesi modelleri arasında gezinirken onlarca düğün davetiye modeli arasında kaybolmaya başladınız bile. Birbirine benzer temalarda düğün davetiye modelleri tercih etmek yerine daha çarpıcı ve size özel bir düğün davetiye tasarımı var aklınızda. Kaff Davetiye size onlarca güzel düğün davetiye tasarım alternatifi sunmaktadır.

Davetiye Modelleri

Kaff Davetiye’nin davetiye modellerine göz attıysanız elbet size hitap eden bir tasarımla karşılaşırsınız. 70’den fazla özel ve modern temaya sahip davetiye modellerimiz arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız. Davetiye modelleri seçiminde düğün konseptiniz belirleyici olmalıdır. Düğün organizasyonu ve konseptiniz ne yönde ise davetiye modelleri ni buna göre seçmenizde fayda var. Eğer Kaff davetiyede bulunmayan bir konsepte sahipseniz sadece size özel bir tasarım yapacaktır grafik tasarımcımız. Web sitemizden seçtiğiniz veya size özel hazırlanan düğün davetiye tasarımı mail ile onayınıza sunulur. Siz onay vermedikçe baskıya gönderilmez. Onayınız ardından 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Davetiye

Davetiye tasarımı belirleyicisi düğün konseptinizdir. Henüz davetiye tasarımınıza karar vermediyseniz Kaff Davetiye size özel davetiye tasarımları önerebilir. Davetiye tasarımı sürecinde müşteri ve tasarımcı düğün davetiyesinin her adımında beraber hareket eder. Davetiye üzerindeki font, desen, renk, davetiye kağıdı gibi tüm unsurlara çiftler ile birlikte karar verilir. Hazırlanan davetiye numunesi neticesinde dijital ortamda grafik tasarım süreci başlar. Çiftlerden davetiye son onayı alınarak baskıya hazır hale getirilir.