Düğün davetiye modelleri, diye internette aramaya yapmaya başladınız ve burada karşılaştık. Bu demek oluyor ki ufukta evlilik var hem de çok yakında! : ) Şanslı bir nesiliz ki internet çağında yaşıyoruz. Onca düğün telaşı arasında pasaj pasaj davetiye arama derdi bitti. Karşınıza çıkan 90’lardan kalma modellerden sıkıldığınızı çok iyi biliyoruz. Eskiden olsaydı birkaç belli katalogtan beğenseniz de beğenmesiniz de bir seçim yapmak durumunda kalacaktınız. Bundan 4-5 yıl kadar öncesinde internet veya sosyal medyada özel düğün davetiye modelleri şimdilerde olduğu gibi yaygın değildi. Hatta yok denilecek kadar azdı. Bu bakımdan davetiye seçiminde birkaç kataloga ‘mahkum kalmanın’ ne demek olduğunu bilen bilir 🙂 Kaff Davetiye, bu kısır tasarım anlayışına meydan okuyarak modern tasarım davetiye konusunda yol açarak öncü olmuştur. Yüze yakın düğün davetiye modelleri ile özgün, tasarım yönü kuvvetli, aksesuarlarıyla ve kağıtlarıyla özel seçenekler arayan çiftlerimizi mutlu etmek için aşkla tasarlıyoruz.

Düğün Davetiye Modelleri

Düğün davetiye modelleri, düğününüzün tarzı hakkında davetlilerinize önden önemli ipuçları verir. Düğün davetiye modeliniz, düğün konseptinizi ve tarzınızı en doğru şekilde davetlilerinize aktarma görevi görecektir. Buna göre davetlileriniz katılacakları düğünün tarzına göre kendi hazırlıklarını planlamaya başlarlar. Klasik ve sade tarzda düğün davetiye modelleri; konsolosluk, tarihi bir yapı, otel gibi kapalı ve özel düğün mekanları için ideal bir seçim olacaktır. Düğün davetiye modelleri arasından romantik temalar genellikle kır, yaz düğünleri gibi açık havada gerçekleşecek düğünler için idealdir. Şimdilerde popüler olan düğün davetiye modelleri; mevsimsel izler taşıyan hatta düğün yapılacak bölgeye göre süslemeleriyle özelleştirilebilen özel davetiye tasarımlarımızdır.

Örneğin Ege bölgesinde ve ekim ayında gerçekleşecek bir düğün için zarfında özel zeytin dallı süslemeleri bulunan, zeytin dalı suluboya deseniyle göz dolduran bir davetiye hazırlamamız mümkün. Mersin veya Antalya da gerçekleşecek bir düğün için limon konseptine sahip tazecik bir temayla farklı ve canlı bir davetiye konsepti ortaya konulabilir. Tabiki ortaya çıkan çalışmalarımızdan etkilenen tüm çiftler, bu bölgelerde düğün yapmasalarda beğendikleri konseptleri kendilerine uyarlayabilirler.

Düğün davetiye modellerinin düğün temasının tarzına göre şekillendirilip uygulanması gerektiğine inanıyoruz. Çünkü sadece bir gün yaşanacak ve tekrarı olmayacak bu özel günün özel bir çalışma hakettiğini düşünüyoruz.

Beraber aldığınız bu mutlu kararı, ilk kez çevrenize duyuracağınız davetiyenizin hazırlığı için geç kalmayın. Çünkü özel bir davetiye, özel bir hazırlık sürecine ihtiyaç duyar. Davetiyelerinizin bizden hazırlanıp sizin elinize geçmesi ve sizin de misafirlerinize dağıtım süresini düşünürsek siparişinizi ne kadar erken verirseniz davetiye dağıtım sürecinizi o kadar rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Peki, düğün davetiye modelleri arasından tam da size göre bir model buldunuz ancak davetiyenizi ne zaman dağıtıma başlamalısınız? Davetiyesi modeli seçimi kadar önemli olan bu konunun inceliklerini öğrenmek için bir sonraki blog yazımızdan faydalanabilirsiniz. Tüm evlilik telaşındaki çiftlere kolaylıklar ve mutluluklar dileriz. Özel düğün davetiye modellerimizi incelemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir