Gizlilik Politikası

Bu beyan kaffdavetiye.com gizlilik politikasını içerir. kaffdavetiye.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. kaffdavetiye.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

kaffdavetiye.com, topladığı kişisel bilgileri, bilgilerin ait olduğu müşterinin yazılı izin ve onayı olmaksızın, üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ve ticari amaçla kullanmamaktadır.

Müşterinin yazılı izni olmaksızın, kanunda açıkça belirtilen haller dışında, müşteri bilgileri üçüncü kişilere aktarılmamakta, herhangi bir şekil ve surette dağıtılmamakta, basın yayın organları ve medya kuruluşları aracılığı ile açıklanmamakta, reklam amacıyla kullanılmamaktadır.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacı ile hiçbir şekilde kaffdavetiye.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin kaffdavetiye.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrelenmiştir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standartıdır. Sitemizin alan adının önünde yer alan kilit ikonu SSL sertifikamızın olduğu anlamına gelir ve bu sertifika güvenli alışverişinizi garantiler.

İnternet sitemiz üzerinden yayınlanan fotoğrafların üçüncü kişiler tarafından site üzerinden çekilmesi, başka bir platformda yayınlanması ve paylaşılması ile ilgili olarak kaffdavetiye.com sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durum ile karşılaşmanız durumunda yayınlanan platform ile direkt olarak bağlantıya geçmenizi öneririz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.