Hakkımızda

Merhaba

Mint Davetiye ile 2014 yılında davetiye sektörüne adım attığımız günden itibaren edindiğimiz tüm mesleki tecrübelerle birlikte yenilenen marka kimliğimizle Kaff Davetiye olarak yolumuza devam ediyoruz. Geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri en büyük kazanımımız.  Yurt içi ve yurtdışından bizi tercih eden tüm değerli müşterilerimize teşekkür eder, evlilik hazırlığındaki çiftlere özel günlerinde özel davetiyelerimizle eşlik edebilmek dileğiyle mutluluklar dileriz.

İyi Tasarım

Gerek davetiye desenlerimizle özgün olmak gerekse zarf süslemelerinde kullandığımız yeni teknik ve aksesuarlarla oluşturduğumuz modellerle farklı, yeni ve iyi tasarımın peşindeyiz.

Bizi diğer firmalardan öne çıkaran en önemli farkımız Güzel Sanatlar Fakültesi eğitimi ve tasarım disiplinini almış tasarımcıların profesyonel görüş ve dokunuşlarının davetiyelerimizle buluşmasıdır.

İyi Baskı

Davetiyeleriniz, kağıtta en doğal sonucu veren ofset baskı tekniğiyle basılır. Davetiye deseninizin genel renk hakimiyetine göre önerebileceğimiz veya sizin dilediğiniz bir renkle davetiye yazı renginiz özel pantone katalogundan seçilerek basılır. Davetiyeleriniz tecrübeli baskı ustamızın ellerine emanet edilir. Kargoya verilmeden önce titizlikle çıkan iş kontrolü yapılır.

İyi Kağıt

Tasarım ve baskı konusunda olduğu kadar üzerinde hassasiyetle durduğumuz bir diğer konu ise kağıt seçimidir. Tüm kartlarımızda kullandığımız kağıtlar 300gr ithal marka, özel dokulu ve 1. sınıf kağıtlardır. Kağıtları sadece dokularının güzelliğine göre seçmiyoruz. Aynı zamanda baskıyla da en iyi sonucu verebilecek mükemmel kağıdı arayışımız, birçok denemeden sonra ulaştığımız ayrı bir serüven.

Ücretsiz & Hızlı Teslimat

Ücretsiz & Hızlı Teslimat

Siparişinizin ardından en geç 3 iş günü içerisinde kargonuz sizinle
Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

SSL Sertifikasıyla korunan sitemizde güvenli alışveriş deneyimi
Özel Tasarım

Özel Tasarım

Sadece size özel hazırlanacak olan özel davetiye tasarımı için iletişime geçiniz