Davetiye

Davetiye, seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri inceleyeceğiz bu makalemizde. Düğün organizasyonu, salonun veya mekanın tarz ve teması davetiyenizin konusunu belirler. Örneğin bir kır düğünü planladıysanız davetiye seçiminizde mevsim çiçeklerinin yer aldığı bir tasarım uyumlu olacaktır. Düğün temanızı belirledikten sonra davetiye tasarımınızı seçmeniz daha kolay olacaktır.

Davetiye Tasarımı

Davetiye tasarımı özen isteyen bir süreçtir. Kişiye özel çalışmalarımızla hizmet verebilir veya mevcut düğün davetiyesi tasarımlarımızdan bir model tercih edebilirsiniz. Kişiye özel davetiye tasarımı ve hazır tasarımlar açısından tasarım süreci farklı ilerler. Örneğin finike’de bir portakal bahçesinde düğününüzü planladınız, portakal temalı bir davetiye tasarımına ihtiyaç duydunuz. Bunun için grafik tasarımcımız sadece size ve hayallerinize göre bir tasarım planlayacaktır. Daha genel bir temaya sahipseniz örneğin kış düğünü gibi yine detayların nasıl olacağı sizinle bire bir görüşülür. Kaff davetiye’den tam da hayalinizdeki davetiye tasarımını 70’den fazla model arasından bulmanız mümkün. Hazırlanan özel davetiye tasarımı 310gr tual dokulu özel fantezi kağıtlara canlı baskıyla basılarak hazırlanır.

Özel Tasarım Davetiye

Sitemizde kare ve dikdörtgen ebatta olmak üzere 2 tür davetiye bulunur. Dikdörtgen davetiyeler daha klasik ve sade davetiye tercihinde bulunmak isteyenler için idealdir. davetiye ebatı, davetiye kayıt seçimi, Davetiye baskı ve tasarımı, davetiye zarfı her biri davetiyenizi özelleştirecek önemli detaylardır. Özel tasarım davetiye isteyen çiftler hayalindeki davetiyeyi Kaff Davetiye tasarımcısına anlatarak beraber tasarım sürecinde aktif rol oynarlar. Revizyonları ileten tasarımcı son onayı da alarak özel tasarım davetiye hazırlığını tamamlamış olur.