Özel Tasarım Düğün Davetiyeleri, en mutlu gününüz için davetiyeniz üzerinde en ince detaylarının düşünüldüğü, çiftlerin karakter veya hikayelerine göre kişiselleştirilmiş özel davetiye çalışmalarını ifade eder. Özel tasarım düğün davetiyelerini katalog davetiyelerinden ayıran bir çok dikkat çekici fark vardır. Gözlem yapma fırsatınız olduysa gerek kağıdıyla gerekse tasarımlarıyla dolayısıyla fiyatlarıyla ucuz olan bu davetiyeler ileride davetiyenize baktıkça pişman olmanızdan başka bir şeye yaramayacaktır. Davetiye seçimi konusunda ucuz olsun ve olsun bitsin mantığıyla yaklaşırsanız sonrasında pişman olabilirsiniz. Sizin için bir şey ifade etmeyen o davetiyeleri içinizden dağıtmak bile gelmeyecektir. Yıllar sonra davetiyenize baktıkça şimdiki tatlı telaşlarınızı hatırlatacak ve sizden izler taşıyan bir davetiyelere sahip olmak sizi ve misafirlerinizi mutlu edecektir.

Özel Tasarım Düğün Davetiyeleri

Kaff Davetiye olarak karşılaştığımız durumlardan birisi de şudur ki; müşterilerimiz bizimle çalışmadan önce bir davetiye yaptırmış olabiliyor ve müşterinin isteklerini doğru anlayıp sonuç üretemeyen firmalarla çalışmalarından dolayı davetiyeleri içlerine sinmiyor. Tekrar davetiye bastırmak için bizimle iletişime geçiyorlar. Düğün tarihi yaklaşmış ise bu durum çiftlerde ayrıca bir baskı yaratıyor. Özel tasarım davetiyeler nasıl hazırlanır adlı bu blogumuzu okuyorsanız çok şanslısınız. Çünkü düğün hazırlığı sürecine girildiğinde zaman girdap gibi çok hızlı geçer ve bir çok detayla bir anda ilgilenmek durumunda kalırsınız. Bir daha düğün davetiyesi bastırma şansınız olmayacağına göre davetiye seçiminde titiz davranmalı ve profesyonel davetiye tasarımcılarından destek almalısınız. Çünkü her mesleğin profesyonelleri vardır ve bu profesyonelleri bulup çalışmak bir ömür boyu severek saklayacağınız davetiyelere sahip olmanızı sağlar.

Hikayenize Özel Dikilmiş Tasarımlar

Özel Tasarım Düğün Davetiyeleri, profesyonel grafik tasarım eğitimi almış tasarımcınızın sadece sizin hikayenize özel tasarım davetiyeler hazırlamasını isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ama önce gelin birlikte bu sürecin nasıl işlediğine bir bakalım.

Özel tasarım düğün davetiyeleri, iki türlü oluşturabilir. Tasarımcınız sadece sizin hikayenize özel bir ilüstrasyon çalışması yapabilir. Bunun için öncelikle sizi tanıması gerekir. Portrelerinizin yanında varsa evcil hayvanınızı, kişisel özelliklerinizi/eşyalarınızı, hobilerinizi veya tanışma hikayenizi simgesel parçalarla bir kompozisyon çıkararak çalışabilir.

Özel tasarım düğün davetiyeleri çalışmasında çiftlerin portre çizimi yapılacak ise çiftlerin günlük. Kıyafetleriyle birkaç farklı açıdan birlikte veya ayrı çekilmiş fotoğraflarının iletilmesi istenir. Sonrasında tasarımcı kendine has tarzıyla çalıştığı ön eskiz çalışmalarını müşteriye iletilir. Çiftlerin yönlendirmesiyle gerekirse birkaç detay eklenir ve düzenlemelerden geçen tasarım, dijital ortamda son rötuşları yapılarak finale erdirilir. Davetiyenin font ve kompozisyon, kağıt seçimi gibi düzenlemeleri için özel tasarım davetiye çalışması tekrar çiftlerin onayına sunulur. Son onayın ardından kişiye özel hazırlanmış tasarım davetiyeler baskıya hazır hale gelir. Geriye sadece hem bizim için hem çiftler için merakla matbaadan davetiyelerimizin çıkmasını beklemek kalır.

 

Düğün Davetiyeleri Tasarımı

Özel tasarım düğün davetiyeleri çalışmasındaki diğer yöntem ise davetiye kartını sade tutmak. Davetiyeyi tarzına uygun şık bir font ve küçük bir kaç grafik detayla sade tutmak. Kendisi sade bu davetiyeyi aksesuarlarla zenginleştiren konsept bir çalışma hazırlamak.

Davetiye süslemelerine örnek olarak; zarflarda kışın tarçın çubukları, kurutulmuş mandalina, limon, portakal kabukları kullanmak estetik görüntülerinin yanında ve cazip bir fikir!  Bahar ve yaz aylarında ise bolca doğadan faydalanma avantajına sahibiz. Nasıl mı? Tazecik kır çiçekleri, lavantalar ve türlü türlü mevsim çiçekleriyle davetiyelerinizde çiçekler açsın. Gelin gibi süslenmiş yaz davetiyeleri özel gününüz için özenle hazırlanacaktır. Özel tasarım düğün davetiyeleri sonbahar temasında ise eylül yaprakları, davetiye sözünde sade bir şiir seçimi gibi davetiyenize romantik detaylar katmak mümkün. Düğün davetiyeniz tamamen sizin hayal gücünüze ve isteklerinize göre şekillenecektir. Çünkü bu güzel masalın ana karakterleri sizsiniz!

Özel tasarım davetiyeler görüldüğü gibi özel gününüz için özel emek harcanan sanatsal ve sadece size özgü bir çalışmayı ifade eder.

Özel tasarım davetiyeler hakkında bilgi almak için iletişim sayfasındaki formdan veya kaffdavetiye@gmail.com adresine bir mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Neler yapabileceğimize birlikte bakalım, düşünelim,konulaşım ve tanışalım. Veya mağazamızda hali hazırda öncesinde çalışmaları tamamlanmış diğer davetiye modellerimizi değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Düğün davetiye modellerimizi incelemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir